Wesele w Bieszczadach

wyjątkowe i niepowtarzalne

decor-big-white.png

Wesele w górach

Kameralne miejsce na wesele w górach
decor-small-brown.png


Superior Room

Elegancki wystrój nawiązujący do szlacheckich, dworkowych tradycji stanowi idealne tło do świętowania niezwykle ważnego wydarzenia w życiu, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego. Pary planujące ślub w górach w niewielkiej odległości od miejscowości Lesko i Ustrzyki Dolne, zachęcamy do organizacji przyjęcia u nas. Dwór Leszczowate gwarantuje wysoki standard, pozwalający przygotować wyjątkowe wesele w górach, a parom planującym ceremonię świecką możemy pomóc zorganizować niezapomniany ślub w plenerze.

Sala weselna w malowniczej lokalizacji

Nasz hotel położony jest w urokliwej okolicy na terenie województwa podkarpackiego. Wynajmując u nas salę weselną zupełnie za darmo otrzymacie niepowtarzalne widoki, rozciągające się z okien restauracji. Dwór Leszczowate znajduje się przy drodze, wobec czego bardzo łatwo mogą Państwo do nas dotrzeć.

Idealne warunki dla Młodej Pary i Gości

legancki wystrój naszej sali weselnej nie wymaga nadmiernego ustrojenia, ale na życzenie Młodej Pary możemy zapewnić stylową dekorację stołów. Jasną, dużą przestrzeń przystosujemy do planowanej liczby gości, a znajduje się tu wystarczają ilość miejsca na komfortowe pomieszczenie do 100 osób. Mamy w obiekcie również pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, zapewniające 34 miejsca noclegowe dla Gości z zagranicy lub dalszych zakątków Polski. Dysponujemy także strefą SPA, gdzie przed ceremonią lub po hucznym weselu Para Młodych może oddać się relaksującym masażom.

Dwór Leszczowate to wyjątkowe miejsce na ślub w plenerze i wesele w górach, zapewnia przy tym wymarzone warunki na zorganizowanie tak niecodziennej uroczystości w Podkarpackim.