Wellness & Spa

relaks & bioregeneracja

decor

Dwór Leszczowate Spa

decor-small-brown.png

Dwór Leszczowate Wellness & Spa to miejsce gdzie Goście mogą korzystać z krytego basenu, suchej sauny i siłowni, dostępnych w cenie pobytu. Zapraszamy również do skorzystania z dodatkowych usług w gabinecie masażu, pedicure spa oraz kosmetycznym w tym manicure. Wszystkie zabiegi wykonują profesjonalnie przygotowane osoby, które dbają o komfort i pełen relaks.Bioregeneracja w zgodzie z naturą

decor-small-gold.png

Pakiet bioregeneracji w naturalnych warunkach

  • całodzienne wyżywienie przygotowane na bazie ekologicznych produktów spożywczych (śniadania, obiadokolacje),
  • zabieg pielęgnacyjny na twarz – 1 x dziennie,
  • 30-minutowe zajęcia na siłowni lub nordic walking – 1x dziennie lub 30-minutowy masaż częściowy ciała - 1 x dziennie,
  • bezpłatny wstęp - basen, sauna, siłownia.

Pakiety poza okresami świątecznymi (w tym Sylwester) i długimi weekendami.

  • Pakiet 3 dniowy dla jednej osoby 1200 PLN
  • Pakiet 7 dniowy dla jednej osoby 2600 PLN

SPA w górach – odkryj magię bieszczadzkiej natury

Zgiełk miasta, tłum ludzi i ciągły hałas wywołują zmęczenie. Mogą być też przyczyną ciągłego podenerwowania, dlatego warto przez chwilę odetchnąć. Idealnym miejscem, aby na jakiś czas uciec od szybkiego tempa życia i trochę zwolnić jest nasz hotel w górach, oferujący zabiegi SPA, odmładzające, jak i masaże relaksujące. Świetnym wyborem na regenerację sił jest Weekend w Zgodzie z Naturą we Dworze Leszczowate. Okolica pozwala wypocząć w otoczeniu przyrody – bieszczadzkich gór i lasów, gdzie ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków.

Dzień w naszym hotelu ze SPA rozpoczynamy od porannych ćwiczeń, które poprawią krążenie i pracę układu oddechowego – a wszystko to w klimatycznych warunkach na strumykiem, zamieszkiwanym przez bobry. Wzmocnieniem na dobry początek dnia jest specjalny napar na bazie miodu, imbiru i kwiatu bzu. Później możesz oddać się przyjemności i skorzystać z pielęgnacyjnych zabiegów odmładzających, a także poddać się odprężeniu podczas masaży relaksujących bądź wizyty w saunie lub na basenie. Miłośnikom aktywności fizycznej możemy polecić jako hotel z siłownią skorzystanie z naszego sprzętu sportowego lub zachęcić do zwiedzenia okolicy podczas pieszych spacerów lub rowerowych wycieczek, a także spływów kajakowych. Dzień kończymy wyciszającymi ćwiczeniami, które poprawiają równowagę ciała i ducha. Praca nad balansem między fizyczną a duchową stroną pod rozgwieżdżonym niebem ma w sobie nutę eteryczną, a przy tym pozwala poczuć wyjątkową więź z naturą. Dodatkiem do tej wyjątkowej aury naszego hotelu ze SPA jest zdrowa i wyśmienita kuchnia oparta na ekologicznych składnikach.

Kosmetyka Estetyczna

decor-small-gold.png

Miło mi przedstawić miejsce, które stworzyłam specjalnie dla osób wymagających, ceniących luksus i profesjonalizm. Wizyta w moim salonie połączona jest zawsze z relaksem, dobrym samopoczuciem i przede wszystkim doskonale dobranymi zabiegami.

Moje wieloletnie doświadczenie szkoleniowca w największych firmach kosmetycznych polskich i zagranicznych, gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Posiadam na wyposażeniu profesjonalny sprzęt oraz preparaty najlepszych światowych marek oraz własnych preparatów z ziół.

Joanna Sobierajska

"Bieszczadzkie Rytuały"

decor-small-gold.png

"Dotyk bieszczadzkiego anioła" - pielęgnacja dłoni

"Kawa nie tylko na dzień dobry"- stymulacja i oczyszczenie z toksyn

"Lawendowa sielanka" - odświeżenie i zdrowy wygląd

"Biesy i Czady w za pan brat" - bioregeneracja i wzmocnienie sił witalnych

"Ukojenie bieszczadzkiego wędrowca" - orzeźwienie zmęczonych nóg

"Rytuał górskiej rusałki" - relaks i poprawa samopoczucia

"Różana słodycz" - oczyszczenie ciała

"Rytuał powitalny - Biesy witają” - uspokojenie

"Raj kozim mlekiem płynący" - wygładzenie ciała

"Diabeł skąpany w czerwonym winie" - dotlenienie skóry

"Ambrozja prosto z dzikich bieszczadzkich sadów" - odmłodzenie i rozświetlenie

"Boskie stopy z bieszczadzkiej rosy" - odprężenie stóp

"Czadowe pobudzenie" - witalizacja i odżywienie ciała