Wellness & Spa

relaks & bioregeneracja

decor

Dwór Leszczowate Spa

decor-small-brown.png

Dwór Leszczowate Wellness & Spa to miejsce gdzie Goście mogą korzystać z krytego basenu i siłowni, dostępnych w cenie pobytu. Zapraszamy również do skorzystania z dodatkowych usług w tym sauny, masażu, pedicure spa, manicure oraz zabiegów kosmetycznych. Wszystkie zabiegi wykonują profesjonalnie przygotowane osoby, które dbają o komfort i pełen relaks.Bioregeneracja

decor-small-gold.png

Odkryj magię bieszczadzkiej natury

Zgiełk miasta, tłum ludzi i ciągły hałas wywołują zmęczenie. Mogą być też przyczyną ciągłego podenerwowania, dlatego warto przez chwilę odetchnąć. Idealnym miejscem, aby na jakiś czas uciec od szybkiego tempa życia i trochę zwolnić jest nasz hotel w górach, oferujący zabiegi kosmetyczne, jak i masaże relaksujące. Okolica pozwala wypocząć w otoczeniu przyrody – bieszczadzkich gór i lasów, gdzie ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków.

Miłośnikom aktywności fizycznej możemy polecić jako hotel z siłownią skorzystanie z naszego sprzętu sportowego lub zachęcić do zwiedzenia okolicy podczas pieszych spacerów lub rowerowych wycieczek. Praca nad balansem między fizyczną a duchową stroną pod rozgwieżdżonym niebem ma w sobie nutę eteryczną, a przy tym pozwala poczuć wyjątkową więź z naturą. Dodatkiem do tej wyjątkowej aury naszego hotelu ze SPA jest zdrowa i wyśmienita kuchnia oparta na ekologicznych produktach.

Kosmetyka Estetyczna

decor-small-gold.png

Miło mi przedstawić miejsce, które stworzyłam specjalnie dla osób wymagających, ceniących luksus i profesjonalizm. Wizyta w moim salonie połączona jest zawsze z relaksem, dobrym samopoczuciem i przede wszystkim doskonale dobranymi zabiegami.

Moje wieloletnie doświadczenie szkoleniowca w największych firmach kosmetycznych polskich i zagranicznych, gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Posiadam na wyposażeniu profesjonalny sprzęt oraz preparaty najlepszych światowych marek oraz własnych preparatów z ziół.

Joanna Sobierajska

"Bieszczadzkie Rytuały"

decor-small-gold.png

"Dotyk bieszczadzkiego anioła" - pielęgnacja dłoni

"Kawa nie tylko na dzień dobry"- stymulacja i oczyszczenie z toksyn

"Lawendowa sielanka" - odświeżenie i zdrowy wygląd

"Biesy i Czady w za pan brat" - bioregeneracja i wzmocnienie sił witalnych

"Ukojenie bieszczadzkiego wędrowca" - orzeźwienie zmęczonych nóg

"Rytuał górskiej rusałki" - relaks i poprawa samopoczucia

"Różana słodycz" - oczyszczenie ciała

"Rytuał powitalny - Biesy witają” - uspokojenie

"Raj kozim mlekiem płynący" - wygładzenie ciała

"Diabeł skąpany w czerwonym winie" - dotlenienie skóry

"Ambrozja prosto z dzikich bieszczadzkich sadów" - odmłodzenie i rozświetlenie

"Boskie stopy z bieszczadzkiej rosy" - odprężenie stóp

"Czadowe pobudzenie" - witalizacja i odżywienie ciała