Wyjazdy integracyjne, firmowe

decor-big-white.png

Imprezy integracyjne

decor-small-gold.png

W naszym hotelu znajdują się optymalne warunki na imprezy integracyjne dla firm, konferencje w górach czy wyjazdy branżowe. Wysoki standard hotelu w połączeniu z atrakcyjnym położeniem w Bieszczadach zapewnia powodzenie wydarzenia. Gwarantujemy zakwaterowanie i wyżywienie zgodne z najbardziej wymagającymi oczekiwaniami organizatorów, a także przestrzeń do przeprowadzenia szkoleń bądź prelekcji. Dodatkowym atutem jest strefa rekreacyjna, dzięki której podczas wyjazdów firmowych i konferencji uczestnicy będą mogli się odprężyć.

Przystań na wyjazd integracyjny w góry

Organizatorów, którzy poszukują miejsca na konferencję , wyjazd integracyjny lub firmowy zapraszamy do nas. Na czas wydarzenia cały obiekt oddajemy do Waszej dyspozycji i w tym czasie Gościom indywidualnym nie są wynajmowane pokoje. Dwór i Dworek Leszczowate w Bieszczadach posiada 34 miejsca noclegowe w pokojach 2-,3- i 4-osobowych. Posiadamy także salę konferencyjną na spotkania. Nasza restauracja doskonale sprawdzi się na imprezy integracyjne oraz spotkania biznesowe. Przy odpowiedniej konfiguracji stołów oraz krzeseł sala może pomieścić do 100 osób. Dodatkowo zapewniamy sprzęt, ułatwiający prowadzenie prelekcji.

Atrakcje po szkoleniach

Po dniu pełnym rozmów biznesowych lub jako uatrakcyjnienie wyjazdu integracyjnego polecamy wizytę w naszym SPA. Doskonale rozumiemy jak dużo wysiłku intelektualnego może kosztować wyjazd firmowy, dlatego proponujemy zabiegi pielęgnacyjne i masaże relaksujące. Ponadto jesteśmy w stanie zorganizować spływy kajakowe na imprezy integracyjne lub jako atrakcję w czasie kilkudniowego szkolenia.