Dworek

decor-small-brown.png

Dworek stworzony z myślą o rodzinach i Gościach bardziej wymagających, potrzebujących większej intymności i luksusu. Znajduje się zaledwie 50 m od głównego budynku (Dworu Leszczowate) i oferuje 4 komfortowe, przestronne i kompleksowo wyposażone klimatyzowane apartamenty z widokiem na góry.

Dwa apartamenty z tarasami na dolnej kondygnacji posiadają sypialnie z dużym wygodnym łóżkiem małżeńskim (szer.200 cm) lub 2 osobne łóżka o szer. 100 cm., prywatną łazienkę z dużą kabiną prysznicową (typ walk-in) a także pokój dzienny z rozkładaną sofą o szer. 140 cm. Doskonałe rozwiązanie dla rodzin z 1 lub 2 dzieci.

Dwa apartamenty na górnej konygnacji z balkonami i malowniczym widokiem na góry posiadają osobną sypialnie z łóżkem małżeńskim lub osobnymi 2 łóżkami oraz prywatną łazienkę z wanną. Pokoj dzienny z łóżkiem małżeńskim typu king-size o szer. 200 cm lub 2 osobne łóżka o szer. 100 cm. Dodatkowo w jednym apartamencie salonik z rozkladaną sofą o szer. 130cm. Doskonałe rozwiązanie dla rodzin z 2 lub 4 dzieci.